Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Koszt operatu wodnoprawnego - sprawdź »

  Spółka Eko-Doradca jest firmą, która świadczy usługi doradcze w sferze ochrony środowiska na obszarze całego kraju. Jesteśmy w stanie doradzić jak standardowo przygotować się do planowanej inwestycji tak, by nie było szkodliwego wpływu na środowisko. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która wskaże odpowiedni kierunek każdemu kto potrzebuje pomocy w kwestii ochrony środowiska. Przygotujemy żądany operat wodnoprawny dopasowany do charakteru korzystania ze środowiska. Swoją pomoc proponujemy lecz i w zakresie opracowania dokumentu, ale także przygotowania kompletnego wniosku o emisja pozwolenia wodnoprawnego. Przygotowujemy także specjalistyczne pozwolenia na gospodarowanie odpadami, czy przyzwolenie na emisję zanieczyszczeń powietrza. Zadzwoń albo napisz wiadomość e-mail do nas i również przekonaj się do naszej firmy.

  Data dodania: 28 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Doradca adr »

  Nasze przedsiębiorstwo proponuje bardzo szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa, wsparcia i również informacji ADR oraz DGSA, dla wszystkim osób szukających pomocy odnośnie transportu materiałów niebezpiecznych. Jest to nadzwyczaj wymagająca tematyka, która wymusza na naszej firmie ciągle poszerzanie swojej a oprócz tego tak już sporej wiedzy o coraz to nowsze prawo prawne. Problem ten jest dość wymagający, lecz również daje wiele satysfakcji z siła przekazywania naszej wiedzy firmom transportowym. Bezpieczeństwo kierowców, a toteż drogowe jest wyjątkowo istotne oraz nie podlega jakimkolwiek kwestiom, wskutek tego tak kluczowa jest możliwie najlepsza znajomość tematu z zakresu ADR a także DGSA. Z tej przyczyny w razie jakichkolwiek pytań, rozterek, czy problemów, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz do wysłania wiadomości emai.

  Data dodania: 03 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia UDT. »

  Kursy na wózki widłowe i inne UTB w Centrum Szkoleń. U nas zrobisz uprawnienia UDT na urządzenia transportu bliskiego: wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, HDS, suwnice i inne. W naszej firmie, spotkasz się z przyjazną atmosferą, a nasi wieloletni instruktorzy, wyjaśnią wszystkie zagadnienia, z którymi spotkasz się na egzaminie.

  Data dodania: 14 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Masterfol centrum budowlane »

  Zastanawiasz się w jaki sposób uzyskać idealnie gładkie ściany i sufity w Twoim domu ❓

  Data dodania: 13 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien Gdańsk »

  Gdańsk to duże miasto, które kojarzy się wszystkim z dbałością o szczegóły, pięknymi miejscami i odpowiednio utrzymaną zielenią. Jeśli chcesz, ażeby Twoja zieleń także była tak postrzegana, koniecznie musisz skorzystać z usług firmy Service Creative Green. Usługi ogrodnicze, konserwacja ogrodów, auspicje o każdy szczegół zielonego skrawka ziemi, to wszystko, co wyróżnia firmę w stosunku do innych konkurentów. W szerokiej propozycji znaleźć można dużo pozycji, które niewątpliwie pozwolą zadbać o każdy ogródek. Firma proponuje pielęgnację trawników, przycinanie drzew, więcej jeszcze nasadzanie roślin i również pielenie chwastów. Wszystko w dobrych cenach, wykonane przez specjalistów w swojej dziedzinie. O ile pielęgnacja ogrodu nie jest Twoją mocną stroną, są ludzie, dla których jest to nie tylko praca ale także zamiłowanie.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Przepisy podatkowe zmieniają się w Polsce bardzo szybko, z tej racji tym bardziej pożądane byłoby skorzystać z pomocy doświadczonego biura rachunkowego, które oferuje kompleksowe usługi księgowe w bardzo przystępnej cenie. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie a oprócz tego satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niemałym zaangażowaniem. Dzięki fachowemu doradztwu, mogą Państwo zaoszczędzić mnóstwo gotówki, cennego czasu i również nerwów. Spośród innych firm wyróżnia nas pełen kompetencja, terminowość, zaufanie a także niejawność danych. Dla nas rachunkowość to lecz i żmudna codzienna praca, lecz również wielka entuzjazm, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Proponujemy kompleksowe usługi księgowe na obszarze miejscowości Szczecin a także pobliskich okolic.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie księgowości Bielsko »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów Book-Keeper znajduje się w samym centrum Bielska-Białej. Propozycję dedykuje zarówno do małych, jak oraz dużych podmiotów gospodarczych. Działa na rynku od lat, zapewniając fachową obsługę w zakresie księgowości i nie tylko. Para się również doradztwem a oprócz tego przeprowadza audyty. Zatrudnia doświadczonych pracowników księgowości i również biegłych rewidentów. Dzięki współpracy z prawnikami i innymi ekspertami proponuje ogromny zakres usług dla przedsiębiorców. Z wyjątkiem prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów czy opracowywania sprawozdań finansowych biuro rachunkowe Book-Keeper realizuje kolumna innych zleceń. Przygotowuje ekspertyzy stanu ksiąg rachunkowych, realizuje zewnętrzne audyty środków unijnych, audyty podatkowe a oprócz tego inne. Oferuje doradztwo podatkowe i w zakresie rachunkowości.

  Data dodania: 23 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz profesjonalnie »

  Biuro Rachunkowe i Podatkowe Tax-Spot zlokalizowane jest w Bydgoszczy, przy ul. Paderewskiego 1/2. Nasze biuro rachunkowe to prawdziwe wsparcie dla przedsiębiorców w rzetelnym prowadzeniu biznesu. Proponujemy kompleksową obsługę księgową firm, skierowaną zarówno do przedsiębiorców działających na rynku już od wielu lat, jak a oprócz tego tych dopiero rozpoczynających swoja działalność gospodarczą. Ludzie a oprócz tego płace, pełna rachunkowość czy prowadzenie ksiąg rachunkowych to tylko niektóre z usług znajdujących się w propozycji naszej firmy. Na dodatek paramy się prowadzeniem podatkowej książki przychodów a także rozchodów, prowadzeniem ewidencji VAT, prowadzeniem spraw urzędowych w imieniu klientów itd. Biuro Rachunkowe i również Podatkowe Tax-Spot zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu może świadczyć usługi księgowo - rachunkowe na najwyższym poziomie. Nasze biuro rachunkowe bodaj sprosta Państwa wymaganiom.

  Data dodania: 04 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii bez języka | VP Flex »

  Firma VP Flex zajmuje się rekrutacją pracowników do zagranicznych firm. Przedsiębiorstwo współpracuje z holenderskim klientem z 20-letni stażem na rynku pracy. Pewna praca w Holandii bez znajomości języka jest zapewniona wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Zróżnicowane oferty pracy powodują, że każdy zainteresowany znajdzie stanowisko dla siebie. Praca w Holandii z zakwaterowaniem z firmą VP Flex to bezpieczny sposób na wyjazd za granicę i wyższe zarobki. Oferta pracy jako budowlaniec jest skierowana do mężczyzn posiadających doświadczenie na budowie. Na stanowisku operatora wózka widłowego wymagane są kwalifikacje do obsługi wózków widłowych i minimum półroczne doświadczenie. Praca w szklarni z kwiatami bez znajomości języka obcego jest dostępna dla osób bez doświadczenia. Oferty pracy za granicą obejmują również: orderpicker, pakowanie warzyw i kwiatów, pielęgnację warzyw w szklarni. Obok ofert pracy za granicą firma poleca także usługi transportowe z Polski i Niemiec do Holandii. Zasięg obsługi obejmuje województwa w północnej Polsce. Sprawdź szczegółową ofertę - praca w Holandii bez języka z zakwaterowaniem i stałym wsparciem polskich koordynatorów.

  Data dodania: 05 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ilona Majewska | Biuro Nieruchomości | Gdynia »

  Pośrednik nieruchomości Ilona Majewska gwarantuje skuteczną sprzedaż nieruchomości na terenie Gdyni. Profesjonalna agencja nieruchomości zajmie się różnymi transakcjami w imieniu właścicieli mieszkań. Znane biuro nieruchomości sprzedaje mieszkania za najwyższą realną cenę. Analiza cen mieszkań prowadzona jest na podstawie cen sprzedanych już nieruchomości. Pomaga to uniknąć sytuacji, w której kwota jest zbyt niska lub zbyt wysoka. Pośrednik nieruchomości zaprezentuje szczegółowo autorski system analityczny na spotkaniu. Przejrzysta metoda daje gwarancję sprzedaży mieszkania w najkorzystniejszej kwocie. Agencja nieruchomości na podstawie danych rynkowych wskaże z sporą dokładnością przewidywany czas sprzedaży. Ze względu na różne znajomości na trójmiejskim rynku biuro nieruchomości podpowiada przy wyborze kompleksowej i atrakcyjnej cenowo obsługi - od notariusza, poprzez doradcę finansowego, aż po architekta wnętrz. Poznaj referencje Ilony Majewskiej. Pośrednik nieruchomości posiada wysokie kwalifikacje do efektywnej sprzedaży. Biuro nieruchomości koncentruje się również na reklamowaniu ofert mieszkań na portalach - firma ma własny system informatyczny, który dba o promocję mieszkań w sieci. Agencja nieruchomości zaprasza do kontaktu.

  Data dodania: 03 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: