Giełda Podkategoria: Giełda

 • Frumen.pl - giełda rolna, rolnicza platforma zakupowa »

  Frumen.pl to rolnicza platforma zakupowa, która została przygotowana dla rynku rolnego, a w szczególności producentów płodów rolnych, hodowli zwierząt, firmy świadczących usługi dla rolnictwa oraz wszystkich zainteresowanych tą dziedziną gospodarki. Jeśli chcesz kupić np. płody rolne, zwierzęta hodowlane, warzywa, owoce, w najlepszej cenie i jakości, umieść własną ofertę kupna w naszym serwisie. Otrzymasz oferty sprzedaży z całej Polski i Twojej okolicy.

  Zamieszczanie ofert kupna oraz sprzedaży produktów rolnych jest 100% bezpłatne!

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Internetowa Giełda Pasz »

  Pomagamy w handlu w branży rolnictwa i produktów rolnych. Nasza unikalna platforma pozwala na handel z producentami i rolnikami z całej Polski, a także innych krajów. Nasza platforma oferuje wygodny panel tworzenia ofert kupna oraz sprzedaży dowolnych produktów rolnych i ich przetworów. Nasze produkty są dostępne w wielu kategoriach tematycznych tj. zboża, nasiona, sadzonki, pasze i inne elementy dla roślin oraz zwierząt.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiażki o giełdzie »

  Książki o inwestycjach oferują nam techniki gry na giełdzie.Start gry na giełdzie bywają trudne.Którą publikację wybrać aby dała nam wszechstronną wiedzę o inwestowaniu? Przeczytaj recenzję najważniejszych publikacji o giełdzie.Poznaj techniki inwestowania.Rygorystycznie wybieramy co warto przeczytać a co nie. W co zainwestować pieniądze aby nie stracić?Sprawdź co powinno znaleźć się na Twojej półce z książkami.Nie jesteś gotowy do inwestowania. Z nami wykreujesz własną strategię pomnażania własnych pieniędzy.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Giełda

Giełda - nowa strona:

Adres: