Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Uprawnienia UDT. »

  Kursy na wózki widłowe i inne UTB w Centrum Szkoleń. U nas zrobisz uprawnienia UDT na urządzenia transportu bliskiego: wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, HDS, suwnice i inne. W naszej firmie, spotkasz się z przyjazną atmosferą, a nasi wieloletni instruktorzy, wyjaśnią wszystkie zagadnienia, z którymi spotkasz się na egzaminie.

  Data dodania: 14 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Łódź »

  Szkoła Językowa Perfekt OK prowadzi kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Łodzi. W dodatku lektorzy dzielą się swoją wiedzą prowadząc inne kursy, m. in. z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz proponują naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego albo chińskiego. W budynku naszej szkoły językowej znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w narzędzia audio-video a oprócz tego bezprzewodowy dostęp do Internetu. Szeroka oferta nauki a także szansę kontynuowania nauki na kolejnych poziomach zaawansowania sprawia że z roku rocznie wzrasta lista naszych ukontentowanych słuchaczy. Znajdź kurs dla siebie a oprócz tego dołącz do grona osób, które w naszej szkole przełamały barierę językową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kurs PythON: Academy »

  "Kompleksowy kurs online Pythona stworzonego przez Mikołaja Lewandowskiego - trenera oraz programistycznego eksperta z wieloletnim doświadczeniem!

  Kurs online Python od podstaw, gdzie nauczysz się wszystkiego i przede wszystkim zrozumiesz o co chodzi w tym całym programowaniu.

  Program zaprojektowaliśmy z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem, ale również o Juniorach, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę dotyczącą bardziej zaawansowanych tematów związanych z programowaniem w Pythonie. "

  Data dodania: 19 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Docker Masters »

  "Kurs Docker Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu znacząco zoptymalizujesz proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania.
  Jeżeli oczekujesz dostępu do wiedzy i wsparcia od mentora, który od kilku lat wspiera rozwój technologii współpracując bezpośrednio z Docker Inc. to nie mogłeś trafić lepiej!

  Program szkolenia został przygotowany z myślą o Mid i Senior Developerach, którzy chcą w sprawny sposób wykorzystywać Dockera w swojej codziennej pracy.
  Szkolenie zostało podzielone na bardzo obszerną, przekrojową część główną oraz cztery dodatkowe ścieżki tematyczne dla Frontendowca, Backendowca, DevOpsa oraz inżyniera QA.

  Kurs Docker Masters jest całkowicie online, znaczy to że możesz uczyć się kiedy chcesz. Łukasz Lach również udzieli Ci odpowiedzi na prywatnej grupie kursantów, jeśli nie będziesz czegoś wiedział! "

  Data dodania: 15 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs AWS Masters »

  "Kurs AWS Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu dowiesz się jak na podstawie realnych przykładów zwiększyć efektywność Twojej codziennej pracy wykorzystując najbardziej popularną platformę chmurową na świecie.

  Chmura to nie tylko serwery wirtualne. W samym AWS istnieje ponad 200 usług, które można porównać do klocków lego, z których możesz budować nowoczesne rozwiązania informatyczne.

  Jeżeli oczekujesz dostępu do najwyższej jakości wiedzy i wsparcia od mentora, który od 10 lat dzieli się wiedzą z zakresu rozwiązań chmurowych, a obecnie jako CEE Senior Solutions Architecture Manager zatrudniony bezpośrednio w AWS wspiera rozwój technologii chmurowych - nie mogłeś trafić lepiej!

  Kurs AWS Masters jest realizowany 100% online. "

  Data dodania: 14 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Kubernetes Masters »

  Kubernetes Masters to nie jest porsche wśród passatowych kursów.
  To nie jest Amazon czy jakiś Majkrosoft. To jest błyszczący, pachnący dziewiczą nietykalnością SpaceX,
  a każdy jego element jest międzygalaktycznym Dragonem.

  Wzniesiemy Cię na wyżyny poznania – dzięki praktykom,
  którzy latami siedzą w środowiskach kontenerowych,
  wystrzelisz jak Falcon Elona Muska i mijając radośnie stratosferę będziesz mógł dumnie pomachać kolegom,
  którzy na kurs się nie zapisali i nadal stawiają kontenery przy pomocy myszki z kulką.

  Kurs Kubernetes Masters został stworzony przez specjalistów dla specjalistów. Możliwe wybranie dodatkowej ścieżki kursu Kubernetes Masters - DevOps, SecOps, Ścieżka Developera, Ścieżka zasadnicza

  Data dodania: 07 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych online »

  Nauka języka obcego wymaga odpowiedniego podejścia zarówno ze strony ucznia, jak a także jego nauczyciela. Dlatego też pożądane byłoby jest pieczołowicie wybrać swoją szkołę językową. Wykształcenie niemieckiego jest oferowana w tym także w szkole Deutschschule. pl, która świadczy szeroką ofertę kursów przez Internet dla każdej zainteresowanej osoby. Kursy te prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy posiadają wiele pasji do swojej pracy. Stosują liczne taktyki, które doniośle przyspieszają absorbowanie nowego języka a także w związku z tym prędko zapewniają widoczne efekty nauki. Kursy w Deutsch Schule są dostępne w bardzo rozsądnych cenach, dzięki czemu nauka niemieckiego jest możliwa dla każdego. Więc o ile ktoś jest gotowy na nowe wyzwanie a oprócz tego pragnie poszerzyć swoją wiedzę to na pewno ma obowiązek skreślić się na zajęcia z języka niemieckiego w Deutschschule.

  Data dodania: 24 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Coaching kariery »

  Czujesz, idąc do pracy, że nie jest to miejsce, w którym chcesz się oglądać za kilka lat? A może denerwują Cię ludzie, z którymi pracujesz? Jeśli na te lub podobne pytania odpowiedź jest twierdząca, to właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta coachingu kariery. Donum Animo to firma, która zatrudnia dyplomowanych trenerów oraz doradców zawodowych, którzy pomogą Ci poznać swoje mocne i słabe strony, przeanalizować wartości, którymi się kierujesz, a nawet przygotują Cię do rozmowy kwalifikacyjnej oraz pomogą napisać odpowiednie CV. Pierwsze konsultacje są darmowe. Mają na celu poznanie się i ustalenie tego, co chcesz w swoim życiu zmienić. Kolejne spotkania trwające około godziny będą polegały na intensywnej pracy nad sobą i pobudzaniu wyobraźni podczas szukania pomysłów związanych z dalszymi planami zawodowymi. Strefa Terapii i Rozwoju swoje biuro posiada w Katowicach, przy ul. Kolejowej 57. Udostępniamy możliwość korzystania z usługi w trybie on-line.

  Data dodania: 14 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Mokotów »

  Najlepszy rozwój dziecka i również właściwa opieka to najważniejsze podstawowe rzeczy, na które zwracają uwagę rodzice maluchów. Decydując się na oddanie pociechy pod opiekę żłobka albo przedszkola rodzice szukają miejsca, w którym dziecko będzie szczęśliwe i z wielką radością będzie spędzało czas. W dodatku żłobek a także przedszkole posiadają dogodną lokalizację, jak też Mokotów. Małe Śmieszki to miejsce, które spełnia wszystkie te kryteria. Lekcje prowadzone zarówno w żłóbku, klubie jak oraz w przedszkolu skupiają się na pobudzaniu w dzieciach ciekawości poznawania świata. Rozwój, który zapewnia im pobyt w Małych Śmieszkach jest na najlepszym poziomie a oprócz tego bazuje na sprawdzonych metodach, a w szczególności poprzez zabawę! Rodzice oddając dziecko w to miejsce mogą mieć pewność, że każdy nowy dzień ich dziecka przyniesie frajda a oprócz tego zainteresowanie poznawania świata. A kontakt z rówieśnikami zapewni im niezapomniane chwile!

  Data dodania: 15 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs adr dla kierowców »

  Zachęcamy zawodowych kierowców z Łodzi i okolic do zdobywania nowych kwalifikacji. Zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu przewożenia materiałów niebezpiecznych transportem drogowym (tzw. towary ADR). Po skończonym kursie podstawowym lub specjalistycznym nabędą Państwo nowe umiejętności i przystąpią Państwo do egzaminu zezwalającego na zdobycie kluczowych uprawnień kierowcy ADR. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie poszerzyć zakres swoich usług i wyróżnić się spośród konkurencji. Zapraszamy do dołączenia do kursu!

  Data dodania: 22 04 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: