Sennik Podkategoria: Sennik

 • Senniki »

  Dawniej twierdzono, iż odszyfrowywanie snów w senniku to zabobon, a nawet grzech i że i tak nigdy się to nie sprawdza. Mimo to, senniki zachowały się do dziś oraz posiadają znacznie więcej wyjaśnionych motywów jak sennik chłopak czy sennik włosy . Dziś właściwie każdy czyta sennik, by sprawdzić, co oznacza dany sen. Niekiedy gdy śni nam się coś złego jesteśmy wystraszeni, że również w normalnym życiu coś złego nam się stanie. Sny zazwyczaj tłumaczy się na odwrót, to znaczy gdy śni się coś złego znaczy to, że przytrafi nam się szczęście. Często też koszmary na szczęście się nie sprawdzają, ale i tak warto zerknąć do sennika co oznacza sennik szczur.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sen pozwala nam rozładować napięcie, które zbiera się po całym długim dniu. Znamy rozmaite hipotezy na temat zjawiska i interpretacji snów. Jedna z nich mówi, iż marzenia senne wyrażają nasze pragnienia i ważne wydarzenia z naszego życia, jak również problemy, które nas męczą. Inna hipoteza mówi iż sen ma za zadanie ujawnić sfery naszego aktualnego życia oraz nasze możliwości. Symbole senne jak sennik zęby lub sennik woda sugerują nam jak możemy zmienić swoje życie, żeby było ono lepsze. Znaczenie snów nie jestjednakże łatwa, często trudno zapamiętać nam wszystkie symbole i obrazy, które widzieliśmy we śnie np. sennik psy. Wiele osób korzysta wtedy z pomocy sennika.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Sny od wieków ciekawiły ludzi. Skąd się biorą i co oznaczają? Te pytania zadawało i zadaje sobie wiele osób na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na to pytanie, natomiast nadal nie znamy całkowicie ani źródła snów, ani ich znaczenia. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny wykaz haseł, który ułatwia zrozumienie znaczenia snów takich jak sennik ciąża czy sennik wąż . Tylko tutaj można wpisywać swoje sny a także opisywać ich znaczenie. Jeżeli przyśniło Ci się coś odczytaj co ten Twój sen znaczy np. sennik ślub.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik (1)

Sennik - nowa strona:

Adres: