Organizacje Podkategoria: Organizacje

 • Rząd »

  Jeśli pragną Państwo sięgnąć po wiarygodne informacje dotyczące poczynań Platformy Obywatelskiej, serdecznie zapraszamy do odwiedzania oficjalnego serwisu partii - witryny Platforma.org. W serwisie znaleźć można istotne informacje na temat PO i polityków, działających w rządzie. Ważne miejsce w portalu zajmuje notka zawierająca dane dotyczące najważniejszych osób z zgrupowania. Główną postacią, której biografia jest tu szeroko opisana jest premier Donald Tusk. Newsy na temat partii znajdują się w podstronie mówiącej o aktualnościach. Na stronie można znaleźć również fakty dotyczące Klubu Platformy oraz Instytutu Obywatelskiego. Opiniami na temat poczynań bądź wydarzeń dotyczących ugrupowania można się podzielić na działających w obrębie serwisu forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Kazimierza »

  Fundację Św. Kazimierza Królewicza założono w 2006 r. przez osoby pragnące służyć Polsce i Bogu poprzez służbę społeczną. W 2011 r. zmieniły się władze Fundacji, które z nową dynamiką kontynuują jej dotychczasowe dzieło i sztandarowe imprezy, ale chcą także podjąć kolejne ambitne wyzwania. Będziemy upowszechniać tradycyjną kulturę, realizować inicjatywy patriotyczno-religijne i edukacyjne, ale także rozwiniemy działalność charytatywną, ukierunkowaną na pomoc dla młodego pokolenia. Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza stawia sobie za cel nie tylko wspieranie katolickich misji na Kresach, ale także wspieranie prześladowanych chrześcijan na świecie. Mamy nietuzinkową misję.

  Naszą misją jest tworzenie połączeń pomiędzy Polakami zamieszkującymi obecny obszar Rzeczy Pospolitej Polskiej a tymi, którzy nadal przebywają na dawnych Kresach Rzeczypospolitej. Fundacja umożliwia Polakom zwiedzanie dawnych ziem polskich, przybliża problemy i historię ludzi tam mieszkających. Wspieramy również rozwój ekonomiczny i edukacyjnych polaków mieszkających na Kresach. Będziemy to czynić pamiętając o przesłaniu Patrona Fundacji, Świętego Kazimierza Królewicza, a także o innych świętych władcach, którzy wycisnęli niezatarte piętno na naszym Narodzie i dziejach naszej Ojczyzny. Ludzie są najważniejsi, także dla Fundacji. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, a szczególnie tych, którym bliskie są konserwatywne cele i wartości.

  Możecie przyczynić się do realizacji tych celów korzystając z oferty naszej Fundacji, przedstawionej na stronie www, współdziałając z nami w charakterze wolontariuszy, albo wspierając nas finansowo. Im większą społeczność stworzymy wokół Fundacji, tym większymi możliwościami będzie Fundacja dysponować, czym więcej wspólnie uczynimy dobra, tym bogatsze dary materialne i duchowe przekażemy tym, którzy tego potrzebują. Pamiętaj, im więcej dajesz, tym więcej do Ciebie wraca.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje

polska (1), (4), warszawa (1)

Organizacje - nowa strona:

Adres: