Strony związane z hasłem 'szkolenia dla firm':

 • firma szkoleniowa - Effect Group - szkolenia Warszawa - Kraków - Gdańsk »


  Effect Group zapewnia swoim klientom szkolenia biznesowe dopasowane do ciągle zmieniających się potrzeb. Nasze szkolenia kierowane są nie tylko do przedsiębiorców ale i do wszystkich pragnących podnoszenia swoich kwalifikacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z negocjacji, szkolenia menedżerskie oraz interpersonalne dzięki którym można uzyskać cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Nasi trenerzy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Kursy mogą się odbywać naprawę w przyjaznej atmosferze. Wystarczy, jeśli zdecydujemy się na bardzo dobra szkołę, w której będziemy uczeni na wysokim poziomie, z uwzględnieniem naszych wszystkich nadziei i wymagań. W taki sposób kursy dla pracowników oraz dodatkowo kursy dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw pozwalają podnosić kwalifikacje wszystkich ludzi pracujących oraz dodatkowo zwiększać dochody szefostwa. Takie warsztaty mogą odbywać się online lub stacjonarnie w preferowanym miejscu i terminie. Wszelkie cechy takiego przewodnika mogą być dostosowane do potrzeb mężczyźni i kobiety wybierające się na taki kurs.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Firma zajmująca się szkoleniami podatkowymi i zagadnieniami prawa podatkowego proponuje specjalistyczne kursy.
  Inwitujemy do Łodzi, na szkolenia na ulicę Sienkiewicza 9.
  Jako pierwsi na specjalności szkoleń podatkowych dokonaliśmy podziału kursów podatkowych na stopnie posiadanej wiedzy.
  Szkolenia podatkowe dzielą się ze względu na jakość zaawansowania.
  W dzisiejszych latach szkolenia prowadzone są z rozmiaru rachunkowości, zagadnień podatkowych, wypełniania formularzy vat oraz cit i finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego consultingu.
  Nasze szkolenia podatkowe podzielone są ze względu na zasób wiedzy uczestników.
  Szkolenie podatkowe pozwala na samodzielne prowadzenie sklepu oraz zajmowanie się księgowością bez korzystania z czynności księgowych a także biur rachunkowych.
  Szkolenia vat prowadzone są dla każdych osób również fizycznych i właścicieli zakładów oraz osób zajmujących się finansami firmowymi.
  Na szkoleniach przedstawiane i objaśniane są Tobie najnowsze nowości z rozrzutu prawa podatkowego.
  Na stronie WWW sklepu znajdą Państwo szereg informacji na temat typów prowadzonych szkoleń, miejsca i czasu.
  Podatki to trudny oraz skomplikowany temat, który bardzo dobrze się tłumaczy w miłej i przyjaznej atmosferze.
  Szkolenia Vat prowadzone są dla osób indywidualnych i dla grup.
  Zapraszamy śmiało na szkolenie podatkowe do Łodzi do szkoły podatkowej Rewolucja Umysłów, gdzie odbywają się specjalistyczne szkolenia poparte wieloletnią praktyką w prowadzeniu salonu przez wykładowców.
  Zapraszamy na nasz serwis internetowy.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »