Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Smartlipo Warszawa »

  Obecnie raz po raz więcej kobiet decyduje sie na skorzystanie z medycyny estetycznej w sprawie udoskonalenia drobnych wad ciała. Ogromnie popularne wśród wielu pań stało się powiększanie biustu, ust, wypełniacz bruzd, depilacja laserowa, peeling oraz masa innych zabiegów poprawiających naturę. Kriocentrum oferuje ogromny spectrum zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest to firma działająca na rynku już od 1996 roku. Profesjonalnie zaopatrzona sala zabiegowa razem z gabinetami lekarskimi, kosmetycznymi w połączeniu z wykwalifikowanym i fachowym personelem zapewnia poczucie bezpieczeństwa, służy radą i zrozumieniem.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież ciążowa »

  Sklep Mama Delicious w swojej ofercie posiada odzież ciążową, bieliznę i ubrania ciążowe, kosmetyki ciążowe. Naszą sprzedaż prowadzimy za pośrednictwem sklepu internetowego jak również w naszym salonie zlokalizowanym we Wrocławiu. Nasze produkty to wyjątkowa kolekcja w której każda przyszła mama poczuje się wyjątkowo i seksownie. Oferujemy kolekcje znanych i cenionych firm designerskich w tym Mama Licious, NewLook, Dorothy Perkins, Red Herring. Prowadzimy sprzedaż wyszukanej, cudownej bielizny do karmienia Hot Milk. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków organicznych Multi Oils przeznaczonych dla mam oraz niemowląt. Produkujemy ekskluzywną biżuterię ciążową Mexican Bola. Na tle innych firm wyróżnia nas niespotykana i wyjątkowa kolekcja Sample, która jest unikatową odzieżą promującą kolekcję lecz nie trafiającą do regularnej produkcji. Naszą ofertę staramy się powiększać o kolejne znane i cenione marki, odzież dla dzidziusia, poradniki i wiele innych różności. Na zakupy zapraszamy na naszą stronę internetową jak również do salonu.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Objawy ciąży »

  Objawy zapłodnienia, jak je odszyfrować? Odkryj pierwsze odczucia ciąży, które pozwalają rozpoznać czy doszło do zapłodnienia. Czy odczuwasz już u siebie wczesne objawy ciąży? Kiedy wykonać test ciążowy? Czy zanik miesiączki informuje nas, że możesz być jesteś w ku nadziei? Ja stosować test ciążowy by dowiedzieć, czy jesteś w ciąży? Jak zadbać o dziecko na początku ciąży, co najlepiej jeść, co brać w pierwszych tygodniach ciąży? Kiedy pójść do ginekologa, gdy poczujesz na sobie początkowe objawy ciąży? Jak powiedzieć swojemu chłopakowi o tym, że jesteś w ciąży?

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • detektor tętna płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Sprawdź tętno płodu. Zamów lub skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania dla pań w ciąży »

  Bielizna dla pań z brzuszkiem jest jakąś z najistotniejszych części konfekcji współmałżonki brzemiennej. Musi ona egzystować należycie dobrana, nie przypadkiem egzystować ściskająca jednakowoż na tak wiele przykrojona, iż porzuca komunistyczny cienie na skórce białogłowy. Wskazane jest omijać tak jak całokształty bielizny, jaka egzystuje sporządzana spośród półproduktów wyszukanych czyli z znacznymi dodatkami pozornych artykułów. Najlepszym opcją jest odzież spodnia puchowa. Bawełna, za pomocą odpowiedniej budowie zaś naturalności, akceptuje skórze łatwo odetchnąć przepuszczając wydzielane za sprawą ciałko mile. Tudzież trzeba dostarczyć notkę, że białogłowy w brzemienności wyjawia w znacznym stopniu więcej ciepła. pamiętaj w podobny sposób, że główny istnieje nasz okazałość tudzież akuratne nastrój w owej bieliźnie, którą wybierzemy. Odzież ciążowa musi znajdować się adekwatnie skrojona. nie bierzmy pod uwagę w takim razie gatki, jakie egzystują wyposażone w uszczelek w pasku czyli też i udach. Będą majteczki niezwykle niepożyteczne. Pomnijmy też o dobrej elastyczności bielizny, aby mogła niewiasta przykrywać kompletny brzuszek, co egzystuje najważniejsze w ozięble dni.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Europejski Bank DNA - Profesjonalne usługi bankowania DNA »

  Nasze DNA jest najcenniejszym i zarazem głównym źródłem pełnej wiedzy o nas. W jego strukturze zapisana jest cała wiedza dotycząca naszego pochodzenia, obecnego stanu zdrowia, ryzyka rozwoju w naszym organizmie rozmaitych chorób, a także sposobu i tempa starzenia się. Już wkrótce możliwe będzie odczytanie całego genomu każdego z nas oraz naprawianie zmian zawartych w materiale genetycznym, które wywierają negatywny wpływ na zdrowie. Na podstawie unikatowego profilu molekularnego swoich pacjentów lekarze będą w niedalekiej przyszłości rutynowo dobierali optymalne, bezpieczne schematy lecznicze by uzyskać lepsze efekty terapeutyczne. Przyszła medycyna (zwana medycyną spersonalizowaną) będzie głównie opierała się na danych genetycznych pacjentów oraz będzie oferowała znacznie efektywniejsze metody przeciwdziałania chorobom oraz lepsze strategie ich diagnozowania oraz leczenia. Musimy pamiętać, że nasz materiał genetyczny wraz z zawartymi w nim genetycznymi predyspozycjami do różnorodnych zachorowań, wadami genetycznymi. Nasza genetyka jest więc ogniwem genetyki całej rodziny. Ważne jest aby mieć świadomość, że w przyszłości będzie liczył się nie tylko dostęp do naszego aktualnego genomu, ale także w wielu ściśle określonych przypadkach możliwość analizy naszego DNA sprzed lat oraz możliwość uzyskania danych molekularnych naszych krewnych z poprzednich pokoleń. Jedynym źródłem dostępu do informacji genetycznej z przeszłości będą w przyszłości Banki DNA, instytucje, które tak jak Europejski Bank DNA powstają już dziś z myślą o przyszłości. DNA Twoje oraz Twoich bliskich przechowywane w naszym Banku to w przyszłości gwarancja dostępności do Twojej/Waszej natury molekularnej z przeszłości, której analiza może kiedyś pomóc w diagnozowaniu przyczyn nękającego Ciebie lub Twoich krewnych schorzenia, dostarczyć informacji w jaki sposób powinno być leczone lub pomóc w identyfikacji czynników ryzyka rozwoju chorób, które być może w Waszej rodzinie pojawią się w przyszłości.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczesne objawy ciąży »

  Jeśli w oczekiwaniu na spóźniający się okres towarzyszą Ci dolegliwości takie jak: poranne nudności, zgaga, wahania nastroju czy bezsenność, mogą one świadczyć o tym, że jesteś w ciąży. Jako przyszła mama już teraz powinnaś zadbać o zdrowie swojego dziecka. Wiąże się to z wprowadzeniem nie tylko odpowiedniej prozdrowotnej diety, rzuceniem papierosów ale również z wypoczynkiem i pielęgnowaniem swojego związku partnerskiego.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spodnie ciążowe »

  Butik internetowy sprzedający ubrania na co dzień jak i ubrania ciążowe dla pań. Sprzedajemy ciekawe i stylowe ciuchy dla kobiet w różnym wieku. W sprzedaży mamy między innymi: sukienki ciążowe, tuniki, płaszcze i spodnie dla kobiet. Nasz sklep sprzedaje ubrania nie tylko w sieci, ale również posiada swój własny sklep stacjonarny z ciuchami, do którego w każdym dowolnym momencie możesz wstąpić i pogrzebać trochę w naszym asortymencie. Zapraszamy na zakupy ubrań ciążowych.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Głównie świadczymy zabiegi mające na celu odwlekanie rzucających się w oczy oznak postarzania się skóry oraz oferujemy porady lekarza - ginekologa przykładowo USG, badania HIV, okresowe badania ginekologiczne. Usługi świadczą ogromnie biegli i poważani lekarze sprofilowani w własnych domenach. Wykonujemy zabiegi laserowe usuwanie zmian, mezoterapia głowy, usuwanie zmarszczek, elektrokoagulacja i sporo innych.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: